Vernisaj la Târgu Jiu pentru expoziția „The Day After Green”
Joi, 11 septembrie 2025, începând cu ora 18:00, Galeriile Municipale de Artă „Constantin Brâncuși” din Târgu Jiu găzduiesc vernisajul expoziției „The Day After Green” a artistului vizual Mihai Ionel, sub coordonarea curatorului Cristian Alexandru Damian.