O gravida acuză medicul ginecolog de neglijare
O femeie gravidă a făcut acuzații grave împotriva medicului ginecolog care o îngrijea. Aceasta susține că a fost lăsată 30 de ore fără să mănânce înainte de o operație cezariana care, în cele din urmă, a fost anulată.