Restaurant distrus de un incendiu devastator în weekend
Patronii unui restaurant din localitate au publicat, pe rețelele de socializare, un mesaj emoționant după incendiul care a avut loc sâmbătă noaptea. Alături de mesaj, aceștia au postat o fotografie care surprinde dezastrul lăsat în urma flăcărilor.