Târgoviște: Aparegio anunță noi întreruperi de apă
După ce ieri și în cursul nopții trecute, mai mulți locuitori din Târgoviște s-au confruntat cu lipsa apei, compania Aparegio a anunțat că vor urma noi întreruperi în municipiu. Situația îngrijorează cetățenii, care se tem că aceasta ar putea afecta activitățile zilnice.