Patru copii din județul Constanța, dispăruți de acasă
Patru copii din județul Constanța au fost dați dispăruți de familie, vineri, la trei zile după ce au plecat de acasă. Autoritățile locale solicită ajutorul cetățenilor pentru a-i găsi și au emis o alertă de tip "dispariție copil".