Cuplu de români ocupă ilegal o casă și lasă datorii uriașe pentru proprietară
Un cuplu de români a ocupat ilegal locuința unei femei în vârstă de 95 de ani, provocând distrugeri considerabile. La plecare, aceștia au lăsat în urmă o factură la apă de peste 17.300 de euro, notează asingorj.ro.