Apelul Poliției din Târgu Jiu pentru găsirea unui adolescent dispărut
Poliția din Târgu Jiu a anunțat că caută un adolescent de 15 ani din comuna Bălești, care a dispărut recent. Potrivit informațiilor oferite de Inspectoratul de Poliție Județean Gorj, băiatul a plecat de la domiciliu de bunăvoie și nu s-a mai întors.