Doliu în comunitatea din Gorj: Ovidiu Vasile Popescu a decedat
Comunitatea din Gorj este în doliu după pierderea unui om deosebit. Ovidiu Vasile Popescu, fost director al Centrului Municipal de Cultură "Constantin Brâncuși" din Târgu Jiu, a murit în această dimineață la vârsta de 62 de ani, după o lungă și grea suferință.