Un tânăr s-a înecat în localitatea Sibot
Un incident tragic a avut loc joi în localitatea Sibot, unde un tânăr a murit înecat după ce a rămas prins în malul unei bălți. Inspectoratul pentru Situații de Urgență (ISU) Alba a confirmat că echipajul de la Secția de pompieri Sebeș a intervenit rapid pentru salvarea victimei.