Florin Salam se confruntă cu probleme de sănătate și pierderea agendei de concerte
Florin Salam se confruntă cu probleme de sănătate și pierderea agendei de concerte
În ultima perioadă, Florin Salam s-a confruntat cu multiple probleme de sănătate, dar și cu dificultăți legale. Manelistul a fost internat într-un spital din Serbia pentru a face față unor probleme medicale și a urmat un program de detoxifiere.
După ce a reușit să își revină, el s-a întors pe scenă, cu scopul de a-și plăti datoriile și de a rezolva neplăcerile cu clienții nemulțumiți. Conform asingorj.ro, Salam a plecat împreună cu formația sa și cu soția sa, Roxana Dobre, în turneu în Austria, Germania și Elveția.
În timpul acestei călătorii, însă, Roxana Dobre a avut parte de o situație neplăcută, pierzând agenda manelistului. Aceasta conținea toate programările pentru concerte, locațiile și orele pentru următoarele șase luni. Cei doi au căutat agenda în aeroportul din Frankfurt, dar din păcate, nu au reușit să o găsească.
Florin Salam continuă să lupte pentru a-și rezolva problemele și a reveni la normalitate în cariera sa muzicală.