O româncă este dată dispărută după o vacanță în Turcia
O româncă este dată dispărută după o vacanță în Turcia
O româncă în vârstă de 39 de ani este dispărută după ce a plecat într-o vacanță în Turcia, fără a se mai întoarce. Rudele ei nu au mai primit nicio veste timp de peste o săptămână. Femeia se afla în vacanță împreună cu o prietenă, căreia i-a spus că pleacă să se plimbe. Din păcate, aceasta nu a revenit la hotel.
Ultima conversație a avut loc prin telefon cu părinții, cărora le-a comunicat că urmează să se întoarcă în țară. După ce au observat absența ei și că telefonul ei nu mai este activ, rudele au decis să anunțe autoritățile pentru a cere ajutor în găsirea acesteia.