O nouă sesiune de înscriere în Programul "Rabla Plus" începe pe 19 august
O nouă sesiune de înscriere în Programul "Rabla Plus" începe pe 19 august
Administratia Fondului pentru Mediu (AFM) a anunțat, miercuri, că o nouă sesiune de înscriere în Programul "Rabla Plus" va începe luni, 19 august. Acest program este destinat persoanelor fizice, persoanelor juridice, Unităților Administrativ-Teritoriale (UAT) și instituțiilor publice, oferind oportunități de stimulare a utilizării vehiculelor mai prietenoase cu mediul. Această inițiativă continuă să susțină eforturile de reducere a poluării și de promovare a unui mediu mai curat.