Femeie din Urzicuta îngrijorată că nu a mai avut contact cu fratele ei
Femeie din Urzicuta îngrijorată că nu a mai avut contact cu fratele ei
Politistii din cadrul Sectiei nr.14 Politie Rurala Barca, din judetul Dolj, au fost alertati de o femeie din comuna Urzicuta. Aceasta a declarat că fratele ei, CALUSARU SEBASTIAN, în vârstă de 46 de ani, nu a mai fost de găsit din luna ianuarie a acestui an. Conform asingorj.ro, femeia este îngrijorată de bunăstarea acestuia.
Bărbatul are o înălțime de aproximativ 1,75 metri, cântărește în jur de 70 de kilograme, are ochii căprui, fața ovală și părul șaten. În acest moment, nu se cunosc detaliile despre hainele pe care le purta la plecare, ceea ce îngreunează căutările.
În urma sesizării, autoritățile au început demersurile necesare pentru a-l găsi pe Sebastian și a-l ajuta pe acesta să revină în siguranță. Poliția încurajează orice persoană care poate oferi informații suplimentare să contacteze secția de poliție.