Lansări noi pe Netflix în luna septembrie
Lansări noi pe Netflix în luna septembrie
Începând din luna septembrie, iubitorii de film au motive de bucurie, deoarece platforma de streaming Netflix va adăuga noi producții foarte așteptate. Pe 11 septembrie, se va lansa filmul est-european "Boxerul polonez", care spune povestea unui tânăr din Polonia, hotărât să fugă din țară pentru a-și urma visurile. În distribuție îi vom găsi pe Eryk Kulm, Adrianna Chebicka și Eryk Lubos.
Un alt moment așteptat este revenirea seriei "Emily in Paris", programată pentru 12 septembrie, odată cu sezonul patru. Tot pe 12 septembrie, Netflix va adăuga trei producții interesante.
Primul film este documentarul "În foc: fiica pierdută", care urmează povestea unei mame ce pornește în căutarea adevărului despre dispariția fiicei sale, dată spre adopție în anul 1989. Documentarul este o lucrare dură și întunecată, având două părți.
A doua producție, "Insula miliardarilor", este o telenovelă în care o proprietară de crescătorie norvegiană de somon se confruntă cu provocări în eliminarea concurenței. Actorii principali sunt Trine Wiggen, Ragne Grande și Svein Roger Karlsen.
Ultimul, dar nu cel din urmă, este sezonul patru al mult-iubitei serii "Emily in Paris". Acest sezon promite să aducă o nouă versiune a personajului principal, care va genera noi pasiuni și tendințe în modă. Aceasta va fi interpretată de Lily Collins, alături de Philippine Leroy-Beaulieu și Ashley Park.
Aceste lansări promit să fie captivante și așteptate de fanii din întreaga lume, inclusiv de cei din România.