Programul de vizitare la Spitalul Județean de Urgență Târgu-Jiu a fost actualizat
Programul de vizitare la Spitalul Județean de Urgență Târgu-Jiu a fost actualizat
Începând de astăzi, 4 septembrie 2024, Spitalul Județean de Urgență Târgu-Jiu va implementa un nou program de vizitare a pacienților, conform protocolului nr. 13589/17.04.2024.
Pentru toate secțiile, cu excepția secțiilor de Anestezie și Terapie Intensivă (ATI), vizitele se vor desfășura după următorul program: de luni până vineri, între orele 13:00 și 17:00, iar în zilele de sâmbătă și duminică, programul de vizitare va fi împărțit în două intervale: 9:00-12:00 și 14:00-17:00.
Aceste măsuri sunt menite să asigure un mediu mai bun pentru pacienți și vizitatori, respectând în același timp normele de siguranță și confort. Pacienții sunt încurajați să primească vizite în acest interval pentru a beneficia de sprijinul celor dragi în perioada internării.