Ana Baniciu și Edy Kovacs sărbătoresc două luni de când sunt părinți
Ana Baniciu și Edy Kovacs sărbătoresc două luni de când sunt părinți
Ana Baniciu și Edy Kovacs trăiesc clipe de neuitat, de când au devenit părinții unui băiețel adorabil. Cei doi se dedică cu multă dragoste și atenție creșterii lui Aris, care a împlinit ieri două luni de viață.
Pe rețelele sociale, Ana a împărtășit o fotografie cu micuțul și a scris un mesaj plin de emoție. "Azi e ziua celui mai frumos băiat...al nostru! Două luni...cum au trecut", a scris artista în descrierea imaginii postate pe Instagram.
În legătură cu alăptarea, Ana a menționat că se confruntă cu dificultăți în a produce suficient lapte, astfel că îl hrănește pe Aris și cu lapte formula. Aceste mărturisiri reflectă o parte din provocările întâmpinate de părinți, dar și bucuria incontestabilă de a fi alături de copilul lor.